W poprzednim ocinku napisałem, że ta słynna creepypasta zdolna przestraszyć na śmierć jest związana ze słynną, tajemniczą teorią Riemanna. I rzeczywiście owa pasta związana jest z tą teorią. A może raczej nie tyle z nią co z liczbami pierwszymi stricte. Choć dodam, że tylko luźno związana. Niemniej udało mi się pozyskać treść tej upiornej historyjki. W końcu... po ponad roku poszukiwań i przekonywań, że nie umieszczę jej na moim portalu. Dodam też, że miałem ogromne obawy by ją osobiście przeczytać. Po tym czego się o niej nasłuchałem naprawdę nie miałem na to zbytniej ochoty. Pewnego dnia jednak się "przemogłem", usiadłem do swojego laptopa(dla pewności nie w nocy) i wchłonąłem w siebie te upiorne linijki tekstu. Czy było warto? Oj tak! To jest kur...(przepraszam za słowo ale ono najdobitniej może wyrazić moje odczucia) niepokojące i straszne zarazem! Gdy mój wzrok skończył przyswajać ostatnią linijkę tekstu... poczułem w sobie mega niepokój. Po prostu... czułem się źle i chciałem jak najszybciej wyrzucić z mojej świadomości to co przeczytałem! Pragnąłem by to nie była prawda ale mój mózg już wiedział i nie było już odwrotu. Noc miałem praktycznie nieprzespaną gdyż ciągle myślałem o tym co przeczytałem i jakoś nie mogłem przekonać siebie samego, że to co sobie przyswoiłem to jest tak naprawdę złudzenie i kłamstwo. Niestety nie mogłem się do tego zmusić. Zbyt wiele rzeczy wskazywało na to, że słowa które sobie wpoiłem do głowy to prawda i najprawdziwszy fakt! Niestety treść tej creepypasty nie może zostać opublikowana na moim portalu. Zdaję sobie po prostu sprawę z tego, że co słabsze jednostki mogłyby się po prostu zabić. Poza tym obiecałem, że nie rozpowszechnię jej treści. W przyszłym odcinku postaram się nakreślić treść "creepypasty", jednocześnie nie ujawniając jej zawartości.

Przepisz kod z obrazka:
Captcha


Bardzo dobre są wszystkie części tej pasty;) Już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. Ciekawość mnie zżera żeby poznać tą tajemniczą creepypaste która jest oparta na teorii Riemanna (ciekawe czy istnieje ona na prawdę czy tylko autor sobie ją wymyślił na potrzeby stworzenia tej serii opowiadań ;p raczej ta 2 opcja, pewnie tej pasty wgl. nie ma).
Hej, mógł byś mi wysłać treść creepypasty na maila ??
Nie, bo... nie znam tego maila:). A tak na serio, to jak już pisałem raczej nie gdyż boję się przecieku. Gdy ta creepypasta wypłynie to już nie będzie taka tajemnicza i mistyczna;). Zresztą ona nie zabija bo to raczej jest niemożliwe ale powoduje silny niepokój, który może doprowadzić do samobójstw(coś jak wiatr halny). I wierz mi, nie chciałbyś poznać jej treści a już na pewno nie w nocy:-) W przyszłym odcinku napiszę coś więcej.
Hunter mi się wydaje że ta pasta to ściema;p sam ją wymysliłeś by stworzyć dobrą creepypaste i teraz wiele użytkowników zastanawia się czy ta straszna historyjka jest prawdziwa czy też nie. Powstaje potem dyskusja na forum tak jak teraz i pewnie o to ci chodziło, być może się myle, nie wiem... Tak czy inaczej czekam na kolejną część ;) P.S. Czy ty jesteś twórcą tej strony? Jeżeli tak to całkiem fajna;)
Tak, jestem twórcą i adminem tej strony. Niestety nie mam ostatnio zbyt wiele czasu na atualizacje i szukam współpracowników. I ciężko mi to idzie;). Co do creepypasty... chyba też wolałbym aby była ona zmyślona. Wtedy bym jej nie przeczytał;). Teraz wiem pewne fakty, których wolałbym nie widzieć;). Cały czas próbuję też wymyślać własne creepypasty i zachęcam Was do wrzucania swoich opowiadań.
Ciekawe gdzie ty wogóle znalazłeś tą creepepaste ;D skoro jest taka tajna i tajemnicza.
,,Nasz wszechświat jest nieobliczalny. Tak naprawdę to jest uporządkowany i na swój sposób niepokojąco upiorny. Gdy zamykasz oczy...''.Szukałem wyników po polsku,rosyjsku ale nic nie mogłem znaleźć.Wydaje mi się że jest to zwykły fake.
Po angielsku można ją znaleźć....niepokojącą rzeczywiście...ale nie na tyle żeby się zabic
Szukałem po angielsku i wyskoczyło mi o sensie życia.Nie wiem czy o to właśnie chodzi?
Jeżeli ktoś z was koledzy powyżej znalazł tą pastę czy mógłby by się nią ze mną podzielić? P.S. Hunter nadal czekam na 5 cześć; p